Księga gości

ewa prochownik (ewaprochownik2 'at' wp.pl)
29 października 2017
Panie Malicki, jest Pan wielki. Na koncert poszliśmy całą rodzina.Dziękuję za wczorajszy koncert w Krakowie,za niepowtarzalne aranżacje muzyczne, za całksztalt i za fantastycznie spędzony czas.Żadna telewizja nie odzwierciedli tego klimatu, jaki się czuje słuchając orkiestry symfonicznej wykonującej na żywo utwory. Mam nadzieję, że za rok także zawitacie w Krakowie. Na pewno przyjdę.
wojciech nowiński (awoa 'at' interia.pl)
28 października 2017
A jednak "dupę urywa" koncert Kraków 28 .11.2017. Koncert super. dzięki !!
Aleksander Mleczko (aleksander_mleczko 'at' poczta.onet.pl)
28 października 2017
Maestro, mogę jedynie podziękować za dzisiejszy koncert. Mimo choroby, która zmusiła mnie, abym ostatnie pół godziny występu spędził w drzwiach nie chcąc infekować kaszlem otoczenia, musiałem przyjść, chociażby po to aby potem podzielić się "wyrazami" z jeszcze bardziej przeziębioną ale nieustająco gorącą wielbicielką Filharmonii Dowcipu. Cóż powiedzieć, nie wypada mi wymieniać wszystkich których występ mnie zachwycił, ale myślę, że największym komplementem była reakcja współwidzów, a przyznaję, że nieco jej się obawiałem bo całkiem niedawno na innym występie krytycznie reagowali na satyrę dot. aktualności, entuzjazmując się dość płaską krytyką czasu minionego. Ale to chyba oznacza, że macie inny ":target" :-) albo (na co mam nadzieję) wreszcie zaczynamy rozumieć, że obecnie Kultura (z dużej litery) jest w opałach. Jeszcze raz dziękuję i szczególne pozdrowienia dla .... nie jednak, nie będę wymieniał :-)
Ewa (ezakowicz 'at' gmail.com)
19 marca 2017
Koncert Wrocławski na najwyższym poziomie w Teatrze Polskim (jak oni to załatwili ;)) niestety myślę, że po występie i komentarzach politycznych Waldemara (w punkt) już nie zobaczymy Filharmonii ani w tym teatrze, ani w TVP. Zatem czekam na kolejny koncert jak co roku. Może w następnym roku w NFM o ile władza pozwoli ;)
Justyna Żak (buller2 'at' wp.pl)
6 marca 2017
Koncert w Toruniu wspaniały :) cudowna muzyka, inteligentny dowcip. Życzę wielu kolejnych jubileuszy !! I spotkań w Toruniu :)
Jesteś 1137809 gościem na naszej stronie